Верифікований профіль
2
Роки досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
39
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1696
Останній візит на сайт
вчора
Malinka Real Estate - це успішний бізнес з багаторічним досвідом у сфері нерухомості. Нашими цінностями є порядність, прозорість та висока якість надання рієлторських послуг.

Ми команда професіоналів, яка знає все про нерухомість. Розуміємо, що купити, продати або орендувати нерухомість може бути складним завданням, тому забезпечуємо нашим клієнтам комфортні, якісні та швидкі рішення. Наша агенція надає повний спектр послуг з купівлі, продажу та оренди нерухомості в Західному регіоні України.

Приєднуйтесь до наших клієнтів, які вже здійснили свою мрію - знайшли, продали або орендували разом з агенцією нерухомості «Malinka».

Продаж комерційної нерухомості (3)

  • Malinka Real Estate
    28 500 $
    2 375 $/м²

    Листопадового Чину вул. (), 3

    багатофункціональне приміщення
    12 м²
    вчора
    ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ Адреса — місто Львів, вулиця Листопадового Чину, 3. Загальна площа — 12 м². Поверх — 1 / 3. Кількість кімнат — одна. Ремонт — євроремонт. Вид комерції — офісне приміщення, косметологія, сфера послуг Особливості даного комерційного приміщення — це те що приміщення не потребує додаткових вкладень, тому що є наявні орендарі! Приміщення знаходиться в самому центрі на 1 поверсі, не підвал та не цоколь, зроблений євроремонт. Також є підігрів підлоги по площі всього приміщення. Ідеальний варіант для інвестиції і щомісячного пасивного доходу. Код обʼєкта: 4859
    Рієлтор
  • Malinka Real Estate
    990 000 $
    1 338 $/м²

    Роксолани вул., 10

    приміщення для надання послуг
    740 м²
    4 тиж. тому
    ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ - ГОТЕЛЬ, ВІЛЛА Адреса — місто Трускавець вулиця Роксоляни. Загальна площа — 740 м2. Поверховість — п'ять поверхів Кількість номерів — 22 Бізнес який може підійти як для індивідуального відпочинку, так і для відпочинку з компанією або в колі сім'ї. Вілла може розмістити 50 осіб. Готель складається з 5 поверхів, один з яких цокольний (нульовий), в якому розміщена кухня, їдальня, дві комірки для зберігання продуктів, санвузол, та приміщення для процедурних сеансів. Кухня повністю обладнана професійним устаткуванням. Їдальня на 24 особи. Є кабінети для виконання лікувальних процедур, або для реалізації їх в оренду. На першому поверсі знаходиться пральня, рецеп...
    Рієлтор
  • Malinka Real Estate
    39 000 $
    1 814 $/м²

    Тараса Шевченка вул., 80

    багатофункціональне приміщення
    22 м²
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ Адреса — місто Львів, вулиця Шевченка 80. Загальна площа — 21,5 м². Поверх — 1. Кількість кімнат — одна. Ремонт — євроремонт, Вид комерції — офісне приміщення. Особливості даного комерційного приміщення — приміщення розташоване в новозбудованому ЖК, підведене світло 20 кВт, наявний санвузол. Код обʼєкта: 4408
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: