Верифікований профіль
2
Роки досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
39
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1725
Останній візит на сайт
сьогодні
Malinka Real Estate - це успішний бізнес з багаторічним досвідом у сфері нерухомості. Нашими цінностями є порядність, прозорість та висока якість надання рієлторських послуг.

Ми команда професіоналів, яка знає все про нерухомість. Розуміємо, що купити, продати або орендувати нерухомість може бути складним завданням, тому забезпечуємо нашим клієнтам комфортні, якісні та швидкі рішення. Наша агенція надає повний спектр послуг з купівлі, продажу та оренди нерухомості в Західному регіоні України.

Приєднуйтесь до наших клієнтів, які вже здійснили свою мрію - знайшли, продали або орендували разом з агенцією нерухомості «Malinka».

Продаж квартир (1)

  • Malinka Real Estate
    112 000 $
    2 101 $/м²

    Романа Шухевича вул., 3

    2 кімнати
    53.3 / 19.4 / 13.1 м²
    поверх 9 з 9
    2021 рік побудови
    сьогодні
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса - місто Львів, вулиця Тракт Глинянський (фактична адреса, Лисиничі, вулиця Шухевича, 5) Кількість кімнат - двокімнатна квартира. Поверх - 9 з 9. Тип будинку — новобудова (житловий фонд від 2021 року). Матеріал стін - керамічна червона цегла. Загальна площа - 53.3 м2, житлова - 19.4 м2, кухня - 13.1 м2. В квартирі зроблений євроремонт, наявні меблі та побутова техніка. Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел. Без підігріву підлоги. Балкон - один, лоджія - одна. Санвузол - один, суміжний. Особливості даної квартири - сучасний житловий комплекс комфорт-класу з панорамними вікнами та декоративним оздоблення стін (венеціанка). В квартирі зроблени...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.